remonty srężarek Oferujemy całą gamę usług związanych z serwisem urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych wentylacyjnych oraz pomp ciepła. Działamy zarówno na obiektach komercyjnych jak i przemysłowych.

Naszą specjalnością jest pakiet usług związanych z wytwornicami wody lodowej w dużych zakładach przemysłowych, tam gdzie ta technologia jest bardziej opłacalna niź klasyczne metody chłodzenia.

Podczas naszych przeglądów przeprowadzamy serwis urządzeń oraz ich pełną diagnostykę. Przeprowadzamy także tzw. „retrofit” urządzeń pracujących jeszcze na czynniku R22.

Ponieważ naszym celem jest zaspokojenie potrzeb naszych klientów w zakresie doradztwa, sprzedaży, montażu oraz serwisu, jesteśmy w stanie sprowadzić i zamontować każde urządzenie.

Na podstawie danych otrzymanych od Państwa wyliczamy wymaganą wydajność chłodniczą, oraz dobieramy optymalne jednostki. Po akceptacji z Państwa strony dostarczamy, instalujemy oraz uruchamiamy jednostki, posiadające stosowne certyfikaty, aprobaty techniczne krajowe i zagraniczne oraz wymagane atesty higieniczne.

Oferujemy Państwu ekspertyzy i opinie techniczne układów chłodniczych wykonywane przez rzeczoznawcę Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego.

Skontaktuj się z Nami!